Tak krásné prázdniny všem!!

PIC 0117

Zase se touláme po světě, tentokrát jsme byli v Mongolsku.

PIC 0069

Město Písek nás přivítalo sluníčkem. A to bylo prima, protože jsme si mohli prohlédnout pískové sochy, historické centrum města i kamenný most. Program ve Sladovně byl taky báječný - Mraveniště ani Putování do mytologie nemělo chybu.

Málotřídkové setkávání......to už je TRADICE!! A krásná! Ve skupinách si děti prošly stanoviště, kde si zahrály, něco vyrobily nebo vzdaly pozdrav Slunci. Společně jsme viděli dvě krásná představení: "Piráti" a "Romeo a Julie" v podání Chůdadla. Děkujeme.

Jedna fotka za všechny - na ostatní se můžete podívat do sekce Fotografie.

setk školy20

Pobyt na Hajnici u Mirochova je vždy velmi očekávanou akcí. Vysoký les, kde stavíme domečky z mechu, procházka ke Staňkovskému rybníku, kde tvoříme soustavu rybníků podle myšlenek dávných jihočeských rybníkářú a přitom se dozvíme o jejich životě a díle a terčový "závod", kde je vítězem každá skupina, která zodpoví správně otázky na terčích. Mnozí si pamatují plavuň vidlačku nebo kapraď hasivku. Nejde o rychlost, ale o procházku krásnou přírodou a pochutnání si na borůvkách. Letos už jsou v tuto dobu dost zralé!

Jedna fotka za všechny.....na další fotky se můžete podívat do sekce Fotografie!

Hajnice1801

DEN DĚTÍ jsme oslavili báječně - v Zoologické zahradě NA HRÁDEČKU.

Kurz bruslení je tady! Dnes byla první hodina a ještě máme tři hodiny před sebou. Bylo to prima a těšíme se na další návstěvu stadionu.

Jarní tvoření - přestože počasí jaro vůbec nepřipomíná - si všichni příchozí hezky užili. Odnášeli si domů dekorace, které snad to jaro pomohou přivolat.....!

Letos se opět  účastníme okresních plaveckých závodů v J.Hradci. Bylo to báječné, plavalo se nám krásně. Jeden z našich závodníků dosáhl ve své kategorii na stříbrnou medaili! Blahopřejeme!

22.1.2018 jsme absolvovali prohlídku divadla v Třeboni. Děti se postavily na prkna, která znamenají svět a podívaly se do šaten a kostimérny. Na konci prohlídky nás paní průvodkyně pozvala do zákulisí loutkové divadla.