Proběhlé akce - ZŠ

Den dětí na Ostende, 6. - 7.6.2019

Letos jsme oslavili Den dětí netradičně, ale - věřte - úžasně. Stavění stanů s pomocí několika rodičů (díky!), procházka krásnou přírodou po "Cestě kolem Světa", osvěžení se vodou z rybníka, plavba po rybníku Svět, návštěva v "Domě přírody" a večerní bouřka samozřejmě s deštěm, s hromy a blesky. To je nástin prvního dne. A ten druhý den?  Ten byl plný zvířat: návštěva Akvária a Záchytné stanice pro hendikepovaná zvířata.

Program "Zkusme to zdravě" 10.5.2019

Spousta nových informací - to je charakteristika dnešního dopoledne.

Kurz první pomoci 7.5.2019

Druhá část zdravotnického kurzu byla hlavně o úrazech, které se nám mohou poměrně snadno přihodit a o jejich ošetření. Hodně jsme toho věděli, ale našly se i hodně důležité informace, které byly pro nás nové. Moc děkujeme Anetčině mamince.

Čarodějnice 30.4.2019

Čarodějnická škola je opět tady!

Vyprávění o Aljašce, 24.4.2019

Dnes jsme se vydali na dalekou cestu - představte si! Až na Aljašku! Byl tam Markétky tatínek a prostřednictvím fotek, videí a jeho vapravování jsme se tam "podívali" i my. Snad se tam někdy podíváme ve skutečnosti.

VELIKONOČNÍ POSEZENÍ, ÚTERÝ 16.4. OD 16.00 HODIN

Příjemné, milé, bezprostřední -  děkujeme všem, kteří si námi přišli popovídat.

Velikonoční dílna, 13.4.2019

Tradiční Velikonoční dílna byla opět ve znamení tvoření dekorací a posezení u kávy nebo čaje s výborným Velikonočním pečivem.

Kdo se bojí, nesmí do lesa, 11.4.2019

Přijela nás opět navštívit paní Zuzka Štětková z Třeboně, ze záchranné stanice pro zraněná zvířata - Pro vydru. Přivezla s sebou sovu, netopýra, ježka a vydru.  Dozvěděli jsme se  zajímavosti ze života těchto zvířat a také ze života v lese.  Moc se nám program líbil.

Přednáška: PaedDr. Z.Martínek, 7.3.2019

Přednáška byla na téma "Jak nechybovat ve výchově dětí" a byla opět přínosem pro všechny posluchače. Samozřejmě zbyl čas i na dotazy.

Karneval v sále, 2.3.2019

Karnevalové odpoledne se vydařilo báječně. Soutěže rodičů s dětmi, cirkusová ochutnávka, tombola a občerstvení - vše při diskotékové hudbě. Bavily se děti, bavili se i dospělí!