KVŮLI ŠPATNÉMU POČASÍ SE AKCE NEKONÁ. Jindrova stezka, 17.5.2019

Akce není zrušena úplně, ale přesunuta na 20.červen. Tento pátek - 17.5 (zítra) - je výuka podle rozvrhů jednotlivých tříd.

V pátek, 17.5. podnikneme putování po části Jindrovy stezky.   Plán akce (děti dostanou v papírové podobě):

V 8.00 odjezd od školy objednaným autobusem do J.Hradce.

Děti z J.Hradce - sraz v. 8.20 na začátku Jindrovy stezky v J.Hradci na parkovišti při výjezdu z Denisovy ulice.

Pěšky po Jindrově stezce do Rodvínova s programem p. H. Krejčové (Hamerský potok z.s.) na vlak do J.Hradce.

Z J.Hradce nádraží do Plavska linkovým autobusem na oběd.

Kdo z dětí bude zůstávat v J.Hradci, je třeba, aby měl lístek od rodičů se sdělením, že v J.Hradci může zústat.

S sebou - svačinu, pití - nikde není možnost si něco koupit!!,  podle počasí pláštěnku.

Na sebe - oblečení na ven, PEVNÉ pohodlné BOTY s plnou špičkou

AKCE SE BUDE KONAT V PŘIJATELNÉM POČASÍ.

Žáci přijatí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2019/2020

Seznam žáků najdete v přiloženém souboru.

Seminář pro rodiče a učitele - p. Dobiášová - ADHD, dne 7.5, úterý od 16.00 hod.

ADHD p

BAZÁREK 3.- 4.května, ve spolupráci s ČČK.

BAZÁREK.jpg

Školní kolo recitační soutěže, 5.4.2019

Poezie nás baví - alespoň některé z nás! A bylo to znát na našich vystoupeních. Díky všem zúčastněným a vítězům blahopřejeme.  Kategorie: 1. ročník, 2. a 3. ročník, 4. a 5. ročník.

VELIKONOČNÍ POSEZENÍ, ÚTERÝ 16.4. OD 16.00 HODIN

pozv - posezení Velikonoce.jpg

Velikonoční dílna, sobota, 13.4. od 13.00 hodin

dílna vel.13.4.jpg

S radostí oznamujeme, že naše p. ředitelka zvítězila v celostátní anketě ŘEDITEL ROKU málotřídních škol!

ZÁPIS DO BUDOUCÍHO 1. ROČNÍKU, čtvrtek, 11.dubna.

Zveme vás a vaše děti k zápisu do naší školy. Těšíme se na vás!

sken - ZÁPIS.jpg

Okresní plavecké závody, 19.3.2019

Zúčastnili jsme se a máme úspěchy! Karuška je ve své kategorii druhá a David ve své kategorii třetí! Gratulujeme!

diplomy plav

DĚTI DO BRUSLÍ - od 26.3. celkem 5x (klikněte sem pro další info)

Termíny:  viz plakátek níže

Doprava: objednaným autobusem tam i zpět, počítejte přibližně 500,- Kč /dítě podle počtu dětí

Co s sebou: nabroušené brusle na tkaničky, přilbu (lyžařskou, cyklistickou,...), vhodné oblečení, svačinu, pití

Pokud brusle nemáte a neseženete, je možné si je v Jindřichově Hradci zapůjčit (poradíme). Pokud brusle nemáte

nabroušené, zorganizujeme před kurzem hromadné broušení za 60,- Kč/brusle.

Přihlášení: automaticky jsou přihlášeny všechny děti. Potřebujeme podpis rodičů na list, kde souhlasíte se zpracováním údajů. Ten žáci

dostali v pondělí 11. 3. 2019. Podpis bude zároveň i souhlas s pojištěním dítěte na dobu kurzu . To zajistí organizátor. Pokud

nechcete, aby se vaše dítě zúčastnilo, dejte nám vědět. V takovém případě máte dvě možnosti. Buď bude vaše dítě jezdit s

námi a kurz stráví na tribuně, nebo bude  ve dnech výuky bruslení doma. Prosím zvolenou možnost oznamte třídnímu učiteli.

Co to bude stát: doprava přibližně 500,- Kč/dítě (podle počtu dětí)

pronájem ledu přibližně 200,- Kč/dítě (podle počtu dětí)

kurz 350,- Kč /dítě

Celková cena se tedy bude pohybovat kolem1 000,- Kč.

V době kurzu bruslení budou upraveny rozvrhy, tak , aby se bruslilo v době Tv. O úpravách budeme samozřejmě informovat včas.zs ms plavsko.jpg

Odpoledne s Andersenem - sobota, 23.3 ve škole v Plavsku od 13.00 do 19.00 hodin.

AAA  andersen plakat 1.jpg

Přednáška pro rodiče a učitele - PaedDr. Z.Martínek, 7.března od 16.00 hod. ve škole v Plavsku

Srdečně vás zveme na přednášku:

MARTÍNEK.jpg

Karneval v sále - sobota, 2. března od 14.hodin

Zveme vás srdečně na sportovní karneval, masky vítány!

Karneval 001.jpg

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny pro okres Jindřichův Hradec připadají v letošním roce na týden od 18. 2. do 24. 2. 2019. V tomto týdnu bude uzavřená i mateřská škola.

Pololetní prázdniny

V pátek 1. února 2019 mají děti základní školy jednodenní pololetní prázdniny. Do školy přijdou znovu v pondělí4. února 2019.

Mateřská škola zůstává v pátek otevřena za běžného provozu.

Seminář pro rodiče a učitele - Hejného metoda výuky matematiky, dne 4. 2., pondělí, od 16.00 hod.

pozv---hejného-metoda.jpg

Konzultační týden

Konzultační týden je stanoven na týden od 14. 1. do 18. 1. 2019. Pod článkem jsou zveřejněny  webové stránky na kterých si mohou zvolit den a čas společné konzultace o prospěchu a chování žáků. Odkazy na webové stránky obdrželi rodiče i mailem společně s týdenními plány.  Na konultaci  prosím přijďte společně se svým dítětem, abychom mohli všichni společně zhodnotit školní práci.

KONZULTAČNÍ TÝDEN – p. PODROUŽKOVÁ  https://doodle.com/poll/h7rktgk4z7e6y4p4

KONZULTAČNÍ TÝDEN – p. DEMETEROVÁ  https://doodle.com/poll/y5kb7qffg44t5g8i

KONZULTAČNÍ TÝDEN – p. MARUŠÁKOVÁ  https://doodle.com/poll/xtuuyctf4x5ttbq8

KONZULTAČNÍ TÝDEN – p. JANOTOVÁ  https://doodle.com/poll/sqnsndvvp3yg8dmt

PF 2019

Milí přátelé,

do dalšího roku vám přejeme vše dobré,

jasné slunce a dešťových mraků jen tolik,

aby daly potřebnou vláhu.

VÁNOČNÍ BESÍDKA VE ŠKOLE, pondělí, 17.12.2018 od 16.00 hodin.

ZVEME-VÁS-VŠECHNY.jpg