"Učíme se prožitkem"

Projekt rozvíjí environmentální výchovu ve škole . Preferuje pobytové programy, pobyty v přírodě, naukové programy nejrůznějších ekologických center.

ikona Učíme se prožitkem [DOC 231.5 kB]

Podpora vzdělání v ZŠ a MŠ Plavsko

Projektem škola získala dva školní asistenty na 13 a 14 měsíců a možnost zorganizovat několik setkání rodičů a učitelů s odborníky.

ikona Podpora vzdělání v ZŠ a MŠ Plavsko [PDF 72.94 kB]

Hrajeme si na řemesla

Díky grantu vybudujeme na Kouzelné zahradě venkovní pícku, dovybavíme dílnu v mateřské škole hoblicí a děti získají spoustu nářadí, nástrojů, přístrojů a strojů na bližší poznávání nejrůznějších řemesel.

ikona Hrajeme si na řemesla [DOC 232 kB]

Kouzelná zahrada v Plavsku - poznání hrou

Grant byl využit na výrobu laviček z různých druhů dřeva, zakoupení ptačích budek, hmatového domečku, plůtku na zavěšení nádobí k vodní hře, výrobu stříšky ve které je umístěna kniha rostlin vyskytujících se v zahradě a vybudování vstupní brány do zahrady.

ikona Kouzelná zahrada v Plavsku - poznání hrou [DOC 49.5 kB]

Podpora výuky plavání v základních školách

Podpora výuky plavání žáků 1. stupně základních škol. Dotace byla využita na dopravu žáků 1. - 4. ročníku z Plavska do Jindřichova Hradce a zpět včetně přístavných kilometrů a čekací doby.

ikona Podpora výuky plavání v základních školách [DOCX 30.45 kB]

Podpora vzdělání v ZŠ a MŠ Plavsko II

Projekt zaměřený na personální podporu (školní asistenti v MŠ i ZŠ), spolupráci s rodiči žáků a společné vzdělávání dětí

ikona Podpora vzdělání v ZŠ a MŠ Plavsko II [PDF 72.94 kB]

Plavání V. - Základní škola a Mateřská škola Plavsko

Prostředky z projektu budou využity k zaplacení dopravy na výuku plavání z Plavska do Jindřichova Hradce.

ikona Plavání V. - Základní škola a Mateřská škola Plavsko [DOCX 30.56 kB]

Pořízení pergoly na přírodní zahradu

Za peníze z projektu bude vybudována pergola, která bude chránit venkovní pec, poskytne zastřešený prostor pro vyrábění se dřevem a poslouží při společných setkáních dětí, učitelů a rodičů.

ikona Pořízení pergoly na přírodní zahradu [DOC 239.5 kB]

"V Plavsku si to užíváme"

Grantem získáme pomůcky na vyrábění, stolní hry, nový notebook, barvy, skleněné a dřevěné polotovary na práci v zájmových kroužcích nebo výtvarných dílnách

ikona V Plavsku si to užíváme [PDF 104.57 kB]