Proběhlé akce

Lyžařský výcvik 30. 1. - 1. 2. 2024

Letošního lyžáku se zúčastnily téměř všechny děti z naší školy. V prvním, téměř profesionálním, jich bylo nejvíce. Děti trénovaly především správný lyžařský postoj a přenášení váhy. K tomu si užívaly zimních radovánek se sněhem, poslední den spíše deštěm. Jeden den také věnovaly nácviku jízdy s hůlkami. Všichni si vedli velmi dobře a pečlivě zkoušeli vše, co pro ně instruktoři vymysleli. Děti v prostředním družstvu pilovaly techniku, správný postoj a práci s koleny. Každý den jezdily rychleji a rychleji, ale stále velmi ohleduplně k ostatním lyžařům na sjezdovce. Začátečníci byli nejstatečnější! Učili se obecně pohybu na lyžích, zatáčení i brždění. Jejich pokrok byl vidět každý den a na všech bylo vidět, jak je lyžování neskutečně baví. ve čtvrtek nás po lyžováni l čekalo ještě předání vysvědčení. Odměnou, nejen za lyžařský kurz, ale za celé první pololetí, byla horká čokoláda a malý zákusek z cukrárny Lavendy. Doufám, že si všichni lyžování užili, jak nejvíce mohli, a děkuji mým kolegyním za pomoc s organizací a koordinací.

Mgr. Magdaléna Slámová

Více fotodokumentace zde: LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

IMG 1615

Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Plavsko
Plavsko 39
378 02 Stráž nad Nežárkou

605 745 664, 384 385 266
skola@zsplavsko.cz
www.zsplavsko.cz

ID datové schránky: atjmgjg
IČO školy: 709 850 22
č. účtu: 604200329/0800

Mateřská škola:

384 390 852
skolka@plavsko.cz
skolka.omlouvani@plavsko.cz - pro omlouvání hlavně předškoláků

Zřizovatel

  Obec Plavsko
  www.plavsko.cz