Zveřejněno 26. 4. 2024

Žáci přijetí ke vzdělávání pro školní rok 2024/2025

Ve čtvrtek 18. dubna 2024 proběhl v naší škole zápis budoucích prvňáků.

V pradávné zemi mezi sebou soupeřili dvě můzy. Můza tance, která si myslela, že ji lidé nemjí ráci a zapomněli na ni zasela mezi ně semínka nenávisti a nedůvěry. Lidé si přestali zpívat, tančit, malovat, radovat se a chodí ve své zemi bez duše a bez radosti. Školáci se již od prvního dne snaží probudit tyto lidi opět k životu. Předškoláci  se pokoušeli společně získanou , vytvořenou, zazpívanou a zahranou písní vzbudit v lidech alespoň naději, že by mohlo být lépe. Povedlo se a píseň zazněla. Naučili se, že každý je užitečný a na každém závisí to, jak bude říběh pokračovat dál. Zaslouží si obrovskou pochvalu.

Přijaté děti rádi uvidíme 11. - 13. června ve Škole nanečisto a pak už "naostro" v září.

Těšíme se na vás.

Seznam přijatých na úřední desce