Zveřejněno 18. 4. 2023

Bruslení - od 28. 3. do 18. 4. 2023

V rámci tělesné výchovy a celkové všeobecné fyzické obratnosti se již po několikáté účastníme projektu Děti do bruslí, kdy rozvíjíme a zdokonalujeme své dosavadní zkušenosti.

Na zimním stadionu v Jindřichově Hradci nás měli na starost tři trenéři, kteří nás rozdělili do družstev podle našich možností a po dobu tréninků jsme na sobě pracovali.

Někdo se s ledem teprve seznamoval, někdo piloval již naučené, jiní se učili brzdit, nebo balancovat či zrychlovat.

Na konci kurzy jsme byli zase v ovládání svých nohou na nožích sebejistější, obratnější a dokonalejší.

A mimochodem, úplně zcela náhodou nás trénoval pan hokejista, který se nám velmi hodil do naší celoškolní hry, jelikož byl sám na olympiádě v Naganu za Slovenskou republiku, a my měli opět možnost se setkat tváří v tvář se skutečným sportovcem, kterým na olympiádě byl.

více fotografií z bruslení naleznete zde: BRUSLENÍ