Zveřejněno 23. 2. 2023

Florbalový turnaj Dačice - 23. 2. 2023

Jak někteří "vybraní sportovci" řekli: ,,Nemohli jsme se dočkat dneška."

Někteří dokonce nemohli dospat rána. A proč? Protože patnáct vylosovaných sportuchtivých jedinců dnes v 7:00 ráno vyrazilo od školy směr Dačice na florbalový turnaj pro malotřídní základní školy. Všichni plni očekávání. Po příjezdu do dačicské sportovní haly jsme již uviděli některé známé tváře, se kterými jsme soupeřili již při fotbalovém turnaji. Našich pět tříčlenných družstev bylo postaveno proti soupeřům ve dvou skupinách. Každý tým si tak zahrál šest zápasů po pěti minutách a pak následoval ještě jeden zápas pro každý tým o umístění. Všech dvanáct chlapců, a s nimi i tři dívky, se velmi snažili dostat míček do branky soupeře, hrát fair play a dostat ze sebe maximum. Z turnaje jsme dovezli pestrá umístění, a dokonce i na bedny vítězů se jeden z našich týmů dostal a to na třetí místo. Myslím, že všichni zúčastnění si dnešní turnaj užili. A kdo ví? Třeba si tento turnaj v červnu zopakujeme.

Fotogalerie z turnaje je k nahlédnutí zde: florbal