Zveřejněno 26. 1. 2023

Turnaj malotřídek v sálové kopané - 26. 1. 2023

Ve čtvrtek 26. ledna jsme se zúčastnili fotbalového turnaje malotřídek ve Velké Lhotě (nedaleko Studené).

Z naší školy jelo 9 fotbalistů, 2 fotbalistky a 1 maskot. Ještě před 8 hodinou ranní jsme nastoupili do autobusu a cestou k nám přistoupili ostatní týmu z Jarošova a Popelína. Hrálo se v kulturním sále, kde byla velmi kluzká podlaha, takže se dětem chvílemi zdálo, že spíš bruslí, než běhají. Každé družstvo odehrálo 7 zápasů, každý trval 5 minut. Oba naše týmy si vedly velmi dobře a musím uznat, že jsem při každém jejich zápase byla opravdu napnutá, jak to dopadne. Tým I. sestaven z ostřílených fotbalistů nezaznamenal jedinou prohru, a proto si právoplatně odvezl medaile za 1. místo. Tým II., který bojoval snad ještě víc, si nakonec z turnaje odvezl 5. místo. Všechny zúčastněné bych chtěla moc pochválit za vzornou reprezentaci školy. Speciální pochvala patří klukům, kteří se k holkám během turnaje chovali moc hezky a podporovali je. Sláva vítězům, čest poraženým.

Mgr. Magdaléna Slámová

více fotografií k nahlédnutí zde: kopaná