Zveřejněno 30. 11. 2022

Soutěž malotřídek v AJ Sunflower games 30. 11. 2022q

Po dvouleté pauze navazujeme na tradici a pořádáme v Plavsku setkání malotřídek při soutěži v anglickém jazyku Sunflower games.

Tato soutěž je pro 3., 4. a 5. ročník a dělí se na dvě části.
První část je pro jednotlivce uvedených tříd, kteří absolvují tři aktivity - čtení/psaní, poslech a mluvení.
Druhá část je týmová aktivita pro tříčlenné týmy z jednotlivých škol. Týmy pracují s videopříběhem, pracovními listy a poté tyto aktivity vyústí ve společnou píseň.

Vyhodnocuje se pouze první část Sunflower games. Vyhodnoceni jsou první tři jednotlivci z každého ročníků.

Letošního ročníku se účastnili žáci ze Starého Města pod Lanštejnem, Popelína, Jarošova, Velké Lhoty a Plavska.
Celkem se zúčastnilo 28 dětí.

Děkujeme všem účastníkům, pedagogům, pedagogickému personálu a všem, kteří se podíleli na obnově tradice soutěže v anglickém jazyce.

více fotografií naleznete zde: Sunflower games