Zveřejněno 1. 9. 2022

První školní den 1. 9. 2022

Nový školní rok 2022/2023 jsme zahájili netradičně na víceúčelovém hřišti za školou.

Bylo nás plno a hřiště se ukázalo jako skvělé shromaždiště pro všechny žáky, rodiče i doprovod.

Po úvodním slovu paní ředitelky se za zvuku dramatické hudby vynořil zpoza keřů anticky oděn antelický muž nesoucí pro žáky vzkaz a uvedl je do celoroční hry.

Poté následovalo slavnostní představení nových prvňáčků. Uvítala je paní ředitelka, pan starosta a navíc každý dostal od obce tašku s dárkovými předměty a také placku na oblečení s motivy první třídy.

Následné vybídnutí k tomu, aby spolužáci udělali prvňákům špalír až ke škole, nemělo dlouhého trvání. V mžiku se vytvořil velký had až ke školním dveřím a prvňáci jako první spatřili vnitřek školy.

Dnešní školní den byl zakončen ve vlastních třídách s třídními p. učitelkami.

Co přinesou další dny? Co bude náplní celoroční hry? Co se budeme učit? Zažívat? Prožívat?

Nechte se překvapit.

Více fotografií zde.