• Zveřejněno 9. 2. 2022

Putování za příbehy - Heidi, děvčátko z hor - 9. 2. 2022

Náš další příběh se stal velice dávno. Ale stejně jako ostatní příběhy a pohádky i on už je téměř ztracený.

• Zveřejněno 18. 11. 2021

Putování za příběhy - Bylo nás pět, 18. 11. 2021

Za třetím příběhem jsme se přenesli strojem času do roku 1930.

• Zveřejněno 9. 11. 2021

Putování za příběhy - Malá mořská víla, 9. 11. 2021

Druhým příběhem, který se zratil z knih a který jsme společnými silami dali opět dohromady, byla známá pohádka Malá mořská víla dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena.

• Zveřejněno 8. 10. 2021

Putování za příběhy - Vinnetou, 8. 10. 2021

Prvním příběhem, který jsme objevili tím, že jsme si ho prožili na vlastní kůži, byl příběh inspirovaný nesmrtleným dílem Karla Maye o zášti a intrikách, ale i o přátelství a pomoci.

• Zveřejněno 3. 9. 2021

Putování za příběhy - úvod

řetí školní den, pátek 3. září, jsme zjistili, že se nám z některých knih ztratila písmenka.

• Zveřejněno 1. 6. 2021

PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ A MŠ PLAVSKO III

Projet je zaměřen na kombinací následujících témat: personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzděláván dětí a žáků, podpora extrakurikulárních aktivit, aktivity rozvíjejcící ICT, spolupráce s rodiči dětí a žáků, spolupráce s veřejností.

• Zveřejněno 5. 5. 2021

TVOŘÍME V PLAVSKU

Cílem  projektu je poskytnout žákům zajímavé pestré a kvalitní volnočasové aktivity, které budou probíhat v budově školy a nejbližším okolí.